A Doktori Iskola kapcsolatai

A tudományos kutatásban történő előrehaladás talpköve az együttműködés, mely közös munkában, egymás sikereinek és problémáinak megismerésében, konzultációk, levelezések formájában történik. A kapcsolatok alapja a kölcsönös szakmai megbecsültség, mely közös pályázati támogatásokat eredményezhet. Doktoranduszainkat arra ösztönözzük, hogy minél gyakrabban vegyenek részt hazai és nemzetközi konferenciákon.

A nemzetközi kapcsolatrendszer fejlesztése a Doktori Iskola tevékenységében kiemelt jelentőségű. Lehetőség van arra, hogy hallgatóink külföldi részképzésben vegyenek részt, megismerkedjenek külföldi kutatói műhelyekkel.

Az alábbiakban ismertetjük fennálló legfontosabb hazai és nemzetközi kapcsolatainkat, melyek folyamatosan bővülnek.

Frissítés dátuma: 2017.09.26.

Tisztelt Felhasználó!